Objevte nové obchody v Novém Smíchově - Místa na nákupy v centru Prahy

Nový Smíchov Obchody

Představení Nového Smíchova

Nový Smíchov je moderní nákupní centrum nacházející se v centru Prahy. Své jméno získal podle stejnojmenného městského obvodu, ve kterém se nachází. Toto rozlehlé a elegantní nákupní centrum nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a zábavy pro všechny návštěvníky. Je jedinečným místem, kde se spojuje nakupování, relaxace a zábava v jednom. Nový Smíchov je ideálním místem pro strávení příjemného dne s rodinou či přáteli.

Přehled obchodů v Novém Smíchově

V Novém Smíchově najdete široký výběr obchodů, které uspokojí potřeby každého návštěvníka. Zde se nachází velké nákupní centrum s mnoha známými značkami oblečení, obuvi a elektroniky. Kromě toho tu najdete také supermarket, drogerii a lékárnu pro vaše každodenní potřeby. Pro milovníky knih je zde knihkupectví s bohatou nabídkou literatury. Pokud hledáte dárky nebo suvenýry, můžete navštívit specializované obchody s designovými předměty a originálním zbožím. Celkově je v Novém Smíchově dostatek obchodů, které splní vaše nákupní přání.

Nákupní možnosti v Novém Smíchově

V Novém Smíchově najdete širokou škálu nákupních možností, které uspokojí každého zákazníka. Zde se nachází velké obchodní centrum s mnoha známými značkami oblečení, obuvi a kosmetiky. Kromě toho tu najdete také supermarket s bohatým sortimentem potravin a drogerií. Pro milovníky elektroniky je tu specializovaný obchod s nejnovějšími gadgety a elektronickými zařízeními. A pokud hledáte originální dárky nebo dekorace do domu, určitě navštivte butiky s designovým zbožím a suvenýry. V Novém Smíchově máte opravdu na výběr!

Specializované obchody v Novém Smíchově

V Novém Smíchově najdete také mnoho specializovaných obchodů, které nabízejí široký sortiment v různých oblastech. Milovníci módy si určitě přijdou na své v buticích s luxusními značkami jako Gucci nebo Louis Vuitton. Pro technologické nadšence je zde velký elektroprodejce s nejnovějšími gadgety a elektronikou. Pokud hledáte kvalitní kosmetiku a parfémy, navštivte specializovaný obchod se značkovou kosmetikou. Pro sportovce jsou tu prodejny se sportovním vybavením a oblečením od nejznámějších značek. A pokud máte rádi umělecké díla, určitě zajděte do galerie s originálními obrazy a sochami. Ve specializovaných obchodech v Novém Smíchově si každý najde to své.

Restaurace a kavárny v Novém Smíchově

Nový Smíchov nabízí širokou škálu restaurací a kaváren, které uspokojí chuťové pohárky každého návštěvníka. Milovníci tradiční české kuchyně si mohou vychutnat lahodné pokrmy v restauraci U Třech Soudců nebo v pivnici Pilsner Urquell. Pro ty, kteří preferují mezinárodní kuchyni, jsou zde například italská restaurace Vapiano nebo mexická restaurace Cantina. Pokud máte rádi exotickou atmosféru, určitě navštivte thajskou restauraci Mango Tree nebo japonský sushi bar Sakura. Kavárny jako Starbucks a Costa Coffee zase nabízejí skvělý výběr kvalitních káv a dezertů. Bez ohledu na vaše preference si ve smíchovských restauracích a kavárnách určitě přijdete na své.

Zábava a volný čas v Novém Smíchově

Pokud hledáte zábavu a volný čas v Novém Smíchově, máte na výběr mnoho možností. Centrum disponuje moderním multikinem, kde si můžete užít nejnovější filmy ve velkém stylu. Pro milovníky divadla je zde také divadelní sál, kde se pravidelně konají různé představení a koncerty. Pokud preferujete aktivní odpočinek, můžete navštívit fitness centrum nebo bowlingovou dráhu. Pro děti je zde dětský koutek s atrakcemi a hernami. Celkově je Nový Smíchov skvělým místem pro trávení volného času s rodinou či přáteli.

Parkování a doprava v Novém Smíchově

Parkování v Novém Smíchově je velmi pohodlné a dostupné. Nákupní centrum má vlastní parkoviště s kapacitou více než 2 500 parkovacích míst. Navíc, první dvě hodiny parkování jsou zdarma pro zákazníky obchodů v centru. Parkoviště je dobře osvětlené a bezpečné.

Pokud preferujete veřejnou dopravu, Nový Smíchov je také dobře připojen k veškerým částem Prahy. V blízkosti se nachází tramvajová zastávka Anděl, která slouží jako důležité přestupní místo pro tramvaje i autobusy. Metrem lze dojet na stanici Anděl (linka B) a odtud je to jen krátká chůze k nákupnímu centru.

Pro cyklisty jsou k dispozici cyklostezky vedoucí kolem Nového Smíchova, které umožňují snadný přístup na kole.

Celkově lze říci, že parkování a doprava v Novém Smíchově jsou dobře zajištěny a usnadňují nákupy a návštěvu obchodů v tomto moderním nákupním centru.

Tipy na nákupy a aktivity v Novém Smíchově

Pokud plánujete návštěvu Nového Smíchova, určitě nezapomeňte navštívit některé z těchto obchodů a využít jejich nabídky:

1. Elektro World - pro ty, kteří hledají elektroniku a spotřebiče za skvělé ceny.

2. H&M - módní značka s širokým sortimentem oblečení pro ženy, muže i děti.

3. Drogerie DM - najdete zde kosmetiku, péči o tělo, ale také potraviny a drogerii.

4. Billa - supermarket s bohatým výběrem čerstvého ovoce, zeleniny a dalších potravin.

5. Sportisimo - specializovaný obchod se sportovními potřebami pro všechny sportovní nadšence.

Kromě nákupů si můžete užít i jiné aktivity v Novém Smíchově:

1. Multikino - moderní multikino s nejnovějšími filmy ve velkém formátu.

2. Fitness centrum - pokud se chcete protáhnout nebo zapotit, můžete navštívit jedno z fitness center v oblasti.

3. Bowling - přijďte si zahrát bowling se svou rodinou nebo přáteli.

Nový Smíchov je skvělým místem pro nákupy i volný čas. Určitě si ho nechte ujít při návštěvě centra Prahy!

Informace o otevírací době a kontaktech obchodů v Novém Smíchově

Většina obchodů v Novém Smíchově je otevřena od pondělí do neděle. Hlavní nákupní centrum má otevřeno od 9:00 do 21:00 hodin. Provozovatelé specializovaných obchodů mají různé otevírací doby, ale většinou jsou dostupní od 10:00 do 20:00 hodin. Restaurace a kavárny jsou otevřeny i ve večerních hodinách.

Pro přesné informace o otevírací době jednotlivých obchodů doporučujeme navštívit webové stránky Nového Smíchova nebo kontaktovat konkrétní obchody přes jejich telefonní číslo. Na webové stránce naleznete také další užitečné kontakty, např. informace ohledně parkování a dopravy.

Při plánování návštěvy Nového Smíchova se ujistěte, že si zkontrolujete aktuální otevírací dobu, protože se mohou v průběhu roku měnit kvůli svátkům nebo speciálním událostem.

Závěrem lze konstatovat, že Nový Smíchov je skvělým místem pro nákupy v centru Prahy. Nabízí širokou škálu obchodů, od módních butiků po specializované prodejny s potravinami či alkoholem. Můžete si zde vychutnat nejen nakupování, ale také gastronomické zážitky v restauracích a kavárnách. Pro volný čas jsou k dispozici i různé zábavní aktivity, jako například kino nebo fitness centrum. Parkování a doprava jsou dobře řešeny, což usnadňuje přístup do obchodů. Doporučujeme navštívit Nový Smíchov a objevit jeho bohatou nabídku pro vaše nákupy a volnočasové aktivity.

Publikováno: 08. 12. 2023

Kategorie: místa

Autor: Barbora Dvořáková

Tagy: nový smíchov obchody | obchody v novém smíchově